Jiné už od začátku...-3. kapitola

4. dubna 2014 v 21:33 | Miss Drami |  Jiné už od začátku
A potom se to stalo. Draco se cítil strašně, dokud nezjistil, že je Hermiona v pořádku.Nejdřív si vyčítal, že kdyby zůstal s Hermionou, tak by k té bitvě s trollem nedošlo. Bohužel, co se stalo, to se stalo a změnit minulost se nedá (jedině kdybyste měli obraceč času ;)). Draco pořád nezjistil, jakého je Hermiona původu i když to v hloubi duše věděl.
A Hermiona? Ta se s Dracem skamarádila a byli skoro pořád spolu. Dokonce i Ron se s ním začal jakžtakž bavit. Harry se s Dracem docela bavil.
Krucánky a kaňoury, 2. Ročník
"Hermiona Grangerová," říkal právě Lucius Malfoy "kamarádka Draca. Říkal mi o tobě hodně, ale neřekl mi, jakého jsi původu."
"Záleží na tom?" odsekla Hermiona.
"Ano, záleží. Mudlovští šmejdi musí být buď likvidováni, nebo to je nižší třída kouzelníků. Odpad. Stejně tak i krvezrádci." A přitom se kouknul na Rona. "Jestli mě tedy oči neklamou," pokračoval "tak tví rodiče jsou mudlové."
Lucius se kouknul na svého syna, který včas stihl změnit smutný výraz na vražedný. Když se Lucius otočil tak měl Draco pořád stejný výraz, i když z očí mu čišel smutek.
Hermiona se otočila a odešla. Rozhodla se, že když se s ní Draco nebude chtít bavit, tak se nebude Hermiona chtít bavit s Dracem.
Bradavické nádvoří
"Tebe se nikdo neptal, ty špinavá mudlovská šmejdko!" zasyčel Draco na Hermionu. Vypadal tak, že by asi za chvíli vybuchl. Uvnitř si také tak připadal, ale část jeho já byla smutná a naštvaná na sebe samého.
Hermiona byla zase zaražená. Chtělo se jí brečet. A proto, místo toho, aby šla s kluky k Hagridovi, šla do ložnice a tam začala brečet. Postupem času si už ale zvykla na jeho nadávky. V hloubi duše ho milovala, i když si to neuvědomovala. Stejně byl na tom i Draco.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama